KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16285145
nr 1628 5145
Ronald de Wolfe
(f. 1920), Storbritannien
Signerad, blandteknik, daterad -52, figurer, 30x41 cm, yttermått inklusive ram: 39x30 cm
Ronald de Wolfe, född i London 1920, målare, tecknare och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:24:54
15/6 22:49:58
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Ronald de Wolfe
Läs mer om Ronald de Wolfe